czwartek, 31 maja 2012

Kolejna rowerowa artystka

mamy już w naszej foto kolekcji artystki rowerowe... no i dzisiaj zawitała kolejna. Dzień dobry.


HIT: cipeczka na rowerze

Ta dziewczyna to hit naszego bloga... nadesłał ją nasz fan i muszę powiedzieć, że ta dupeczka, a raczej jej cipeczka to piękna sprawa... tutaj już rower się nie liczy. Przepraszam :)


środa, 30 maja 2012

Ostre dupeczki na rowerach :)

Jedna nawet udaje wrotkarkę, ale my, bicyklo-zboczeńcy i tak wiemy, że to utajona rowerzystka... uwielbiamy jeździć, co?


Kampania Rowerem bezpiecznie do celu

3 czerwca br.(w najbliższą niedzielę) rusza ogólnopolska kampania "Rowerem bezpiecznie do celu". Tego dnia zapraszamy na godz. 11.30 do udziału w przejeździe rowerowym, którego trasa będzie przebiegała spod Centrum Nauki Kopernik do parku Agrykola. W parku Agrykola, na dzieci z okazji ich święta, czeka wiele atrakcji. Policja, Straż Graniczna i strażacy pokażą sprzęt, z którego korzystają w codziennej pracy, w tym m.in. skutery, samochody terenowe i motocykle służbowe. Dzieci i młodzież będą mogły zdać egzamin na kartę rowerową, w specjalnym Miasteczku Ruchu Drogowego, a także wziąć udział w szkoleniach z pierwszej pomocy.

poniedziałek, 21 maja 2012

Model z rozkładówki playboya na rowerze

znów ukochana kolarzówka a na niej model jak z rozkładówki playboya dziewczyna z marca albo z maja... tak czy siak piękna dupeczka.


sobota, 19 maja 2012

środa, 16 maja 2012

BRUNETKA 100% mój typ... rowerowa piękność

Piękna dziewczyna na rowerze... sam rower jak widać bardzo prosty -- wygląda wręcz na atrapę. Malowany proszkowo. Pani w pięknych rajtuzach. No cóż, żyć nie umierać.


sobota, 12 maja 2012

czwartek, 10 maja 2012

Dupeczka wieziona przez faceta

Dzisiejsza dupeczka postanowiła przejechać się w nietypowy sposób, prawda?

Swoją drogą piękne zdjęcie... przypomina mi południe Francji

poniedziałek, 7 maja 2012

Dupeczka na rowerze i to jakim :)

Zobaczcie na piękną ramę tego roweru -- bicyklo-zboczeńcy są powaleni.


ta piękna dupeczka, totalnie uśmiechnięta i afirmująca cały świat powinna być znakiem dla wszystkich smutasów - na rowery i pedałować.

czwartek, 3 maja 2012